23 listopada 2016

| White shirt |
Cześć !!


          Kolejny tydzień, kolejny post, kolejne zdjęcia :) 
W gruncie rzeczy to już mamy środek tygodnia. Już niebawem przywita nas weekend i chwile odpoczynku ( dla niektórych ). Na poniższych zdjęciach możecie zobaczyć kolejną klasyczną stylizacje : koszula + jeansy. Przynajmniej mi koszula kojarzyła się z początkiem roku albo jakimiś apelami w szkole. Na ten moment już tak nie jest. Koszule mogłabym nosić do praktycznie wszystkiego i na każdą okazje. Stała się uwielbiana przez dziewczyny \ kobiety.  Białe klasyczne koszule powoli zanikają. Rynek został zdominowany przez kolory i wzory widoczne na ubraniach . Tak też stało się z naszymi koszulami :)

16 listopada 2016

| Snow and white pants |

Cześć!

              To jest Piotrek. Zapracowany student 4 roku a zarazem mój chłopak. Stylizacja, którą wybraliśmy jest codzienna, jednak przez białe spodnie nie polecałabym ubierać ich w deszczowe dni. Dwa kroki i każda kropla będzie naznaczona na materiale. T-shirt klasyczny na każdą pogodę. Sweter oversize, który zdaża mi sie podkradać z szafy Piotrka. Wszytsko idealnie. Jedyne co to nasza pogoda zrobiła nam psikusa, ale to nam w niczym nie przeszkodziło. 

Zapraszam do oglądania :) 13 listopada 2016

| Holes in clothes |

Cześć!

          Nie każdy lubi styl przedstawiony na poniższych zdjęciach, jednak mogę śmiało powiedzieć, że własnie on opisuje mnie w 100% procentach. Luźny sweter, spodnie z dziurami to jest to co lubię. Któregoś dnia sprzątając w szafie znalazłam jakieś stare, za duże spodnie. Dodałam im kilka dziur tych większych i tych mniejszy, i "voila". Tak powstały spodnie, w których mogłabym chodzić tygodniami. Na wykonanie zdjęć nie mieliśmy zbyt wiele czasu. Niestety studia sprawiają, że tych chwil na przyjemności ma się coraz mniej.

          Za oknem coraz brzydziej i zimniej. Nie lubię zimy ani śniegu lecz muszę przyznać, że zdjęcia wyszły magicznie. 
Zapraszam do oglądania :)